Krótko o nas

Misją naszej firmy jest rozwój technologii internetowych poprzez wybór najlepszych jakościowo rozwiązań w celu zaspokojenia aktualnych standardów na rynkach internetowych.

Stawiamy na ciągły i wszechstronny rozwój naszych ofert, oferując najwyższy poziom świadczonych usług oraz dostosowanie do oczekiwań Klientów.

14 lat działalności na rynku internetowym pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które skutkuje jakością naszych usług, a co za tym idzie ogromnym zaufaniem i zadowoleniem naszych Klientów.

Jakie cele sobie wyznaczamy

Co zyskujesz

Jakie otrzymasz gwarancje:

Posiadamy stosowne licencje na instalowane systemy, które zapewnią stałe i legalne aktualizacje.

Dzięki nam, nie musisz się martwić, że Twoja strona nie będzie się wyświetlać lub będzie nieczytelna na smartfonie czy tablecie. Stosowane przez nas systemy są kompatybilne z wszystkimi dostępnymi na rynku urządzeniami.

Z nami zarejestrujesz domenę u polskiego operatora, co powoli Ci uniknąć problemów z własnością i administracją domeny.

Korzystamy z najlepszych dostępnych hostingów na polskim rynku. Dzięki temu zapewniamy stabilność i bezproblemowe działanie Twojej strony.

Dzięki prawidłowej implementacji kodu strony połączonej z naszym hostingiem masz pewność, że Twoja strona będzie działać szybko i niezawodnie na każdym urządzeniu.

Pobieramy zdjęcia i grafiki z legalnych źródeł, przypisując im licencje na Twoją firmę. Dzięki temu, nie musisz się martwić o plagiaty i inne nieprzyjemne sprawy.

Dla każdej strony tworzymy politykę cookies, dlatego nie musisz się martwić o to, że ktoś oskarży Cię o niezgodne z prawem zbieranie danych osobowych. Tworzymy strony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Każda stworzona przez nas strona internetowa spełnia wymogi techniczne konieczne do implementacji strony do zasobów Google.

Każda stworzona przez nas strona interetowa spełnia wymogi techniczne konieczne do implementacji strony do zasobów przeglądarki Bing (bing.com) firmy Microsoft.

Zapewniamy gwarancję na działanie strony na okres 12 miesięcy od dnia zakupu domeny bez jakichkolwiek opłat dodatkowych.

Dzięki nam masz pewność, że układ na Twojej stronie internetowej nie będzie zlepkiem chaotycznych połączeń, tylko profesjonalnym układem marketingowym zachęcającym do skorzystania z usług Twojej firmy.

Zapewniamy w pełni profesjonalne serwery pocztowe, gwarantujące skuteczną niwelację spamu Twojej skrzynki, najnowsze zabezpieczenia DKIM zapewniające wiarygodność Twojego adresu email na serwerach pocztowych całego świata.

Na rynku stron internetowych działamy nieprzerwanie od 2009 roku. Przez tak długi okres czasu uczestniczyliśmy w niezliczonej ilości branżowych szkoleń i konferencji oraz zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy zaoferować Tobie najlepsze i zarazem najkorzystniejsze cenowo rozwiązania.

Pamiętaj, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś poczuł satysfakcję i zadowolenie patrząc na stronę, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

Opinie naszych klientów